Květen 2015

○ WEBSITE ○

17. května 2015 v 21:08 | Lott.
-> novinky blogu
-> vzhledy blogu
:AFFILIATES:
:FROM YOU:
-> kontaktuj mě
-> mé kresby/malby

○ RELATIONSHIP ○

13. května 2015 v 21:30 | Lott.

• Britt Robertson
• Randí spolu od roku 2012

Dylan s Britt se dali dohromady při natáčení jejich společného filmu 'The First Time'

○ NAKED BEFORE YOU ○

13. května 2015 v 18:11 | Lott.
> Režisér&autor: Patrick B. O'Brien
> Role: jedna z hlavních postav
> Zajímavost: Tento film napsal a režíruje Dylanův otec Patrick, který ho zapojuje do své filmové práce.
> Obsah:
Gina Trupiano právě dostala kopačky od svého přelétavého přítele Joeyho. Přidejte ho na list všech selhaných vztahů. Momenty po rozchodu, hysterická Gina se zlomeným srdcem = nevědomky vjede do pohřebního průvodu a to ji nutí navštívit hřbitov. K její rostoucí hrůze, se pohřbu zúčastňují pár z jejích sousedů a tak ji nezbývá nic jiného, než se připojit. U hrobu, a stále překonávajícíc rozchod, se Gina rozbrečí, když začne pršet. Otce Mikea asistent, Peter, přichází k Gině, aby ji uklidnil a nabídl ji kabát. Mohla by to být láska na první pohled, kdyby nebyl kostelní jáhen na cestě stát se knězem. Gininy pocity k Peterovi pořád sílí mezitím co Peter bojuje se svými city k ní a začíná pomalu pochybovat o svém závazku do kostela, o sentimentu a věrnosti ke svému otci. S trochou času nazbyt musí Gina zachránit Petera a zabránit mu v přijetí špatné vazby.

○ THE SCORCH TRIALS ○

13. května 2015 v 18:11 | Lott.

> Režisér: Wes Ball
> Role: Thomas
> Obsah:
V dalším pokračování Labyrintu čelí Thomas a jeho kamarádi Placeři zatím největší výzvě: hledají informace o tajemné a mocné organizaci známé jako W.C.K.D. Jejich cesta je zavede do Spáleniště, pusté krajiny plné nepředstavitelných překážek. Placeři se spojí s bojovníky odporu, zasáhnou vrchní vedení W.C.K.D. a odhalí tak šokující plány, které na ně byly přichystány.


○ THE MAZE RUNNER ○

13. května 2015 v 18:10 | Lott.

> Režisér: Wes Ball
> Role: Thomas
> Obsah:
Podzemní výtah Thomase vyvezl na louku obklopenou vysokými zdmi. Vůbec na nic si nepamatuje, dokonce si zpočátku nevzpomíná ani na své vlastní jméno. Hned po příjezdu jej přivítá skupina dalších mladíků, které již dříve potkal stejný osud. Vytvořili zvláštní komunitu, která se na tom podivném místě snaží přežít a zároveň neúnavně hledá cestu ven. Možnost utéct mají každé ráno, kdy se ve zdi otevírá obrovská brána. Ta jim však pouze umožňuje vstoupit do obrovského a neustále měnícího se bludiště, které jejich nový domov obklopuje. Nejlepší a nejodvážnější běžci hledají cestu ven a postupně mapují jednotlivé části labyrintu. Mají na to jen čas vymezený denním světlem, večer se brána uzavírá a kdo se nestihne včas vrátit, mezi stěnami labyrintu nepřežije. Zůstane po něm jen přeškrtnuté jméno vyryté na zdi. Labyrint se totiž v noci mění na děsivé místo plné nejrůznějších nástrah, kvůli nimž se pravděpodobnost přežití v jeho útrobách limitně blíží k nule. Thomase přesto stále bludiště přitahuje. Možná za to může i fakt, že je jiný než ostatní chlapci. Jemu jedinému se zdají podivné sny o minulosti a o záhadné organizaci skryté pod zkratkou W.C.K.D. Navíc právě jeho jméno vykřikne nový pasažér, kterého přiveze další výtah. K překvapení všech to ale není chlapec, ale dívka. A právě ona možná drží klíč od brány jejich vězení.


○ THE INTERNSHIP ○

13. května 2015 v 18:09 | Lott.

> Režisér: Shawn Levy
> Role: Stuart Twombly
> Obsah:
Billy a Nick jsou prodejci, jejichž kariéru potopil současný přetechnizovaný digitální svět. Ve snaze dokázat, že nepatří do starého železa, se jim podaří téměř nemožné: získat prestižní stáž ve firmě Google. Problém nastane, když zjistí, že zde nejsou sami. Mezi dalšími zájemci o pracovní místa je celá tlupa geniálních univerzitních studentů, technicky nadaných géniů. Teď je tedy čeká souboj s elitou národa. Ve firmě, kde tajemství úspěchu není založeno na hledání, ale na vyhledávání. Google je totiž místem, kde se sny stávají realitou.

○ NEW GIRL ○

13. května 2015 v 18:09 | Lott.

> Režisér: Jake Kasdan, Peyton Reed
> Role: kluk s kytarou
> Obsah:
V sérii záběru zaměřených na minulost, Jess, Nick, Schmidt, Winston a Cece vykládají, jak každý přišel o své panenství. Není divu, když si uvědomí, že příběhy přímo ovlivňují jejich současný sexuální život, se jeden vztah navždy změní.

○ THE FIRST TIME ○

13. května 2015 v 18:08 | Lott.

> Režisér: Jon Kasdan
> Role: Dave Hodgman
> Obsah:
Dave Hodgman je student čtvrtého ročníku střední školy, který sní o dívce jménem Jane Harmonová. Aubrey Millerová je studentka druhého ročníku, má staršího přítele Ronnyho, který jí vůbec nerozumí a vlastně se o ni ani nezajímá. Díky naprosto obyčejné konverzaci se mezi Davem a Aubreyvytváří neuvěřitelné pouto a během víkendu se věci začínají magicky, romanticky a vtipně komplikovat. Dvojice poznává, jaké to je, poprvé se zamilovat.

○ HIGH ROAD ○

13. května 2015 v 18:08 | Lott.

> Režisér: Matt Walsh
> Role: Jimmy
> Obsah:
Zcela improvizovaný skript o Glenu Fitzgeraldovi, mladém muži, jehož loajalita je rozdělena mezi jeho kapelu, přítelkyni Monicu a prodej trávy. Poté, co se jeho kapela rozpadá a prodej drog se začíná hroutit, vyráží se svým šestnáctiletým kamarádem Jimmym na cestu, která bude plná zlomenin, drzých taxikářů a prostitutek.

○ TEEN WOLF ○

13. května 2015 v 18:07 | Lott.

> Režisér: Russell Mulcahy, Tobby Wilkins
> Role: Stiles
> Obsah:
Na začátku se mladý Scott McCall s jeho nejlepším kamarádem Stilesem Stilinskim doslechnou o tom, že někdo v lese našel část mrtvého těla. Vydají se do lesa, který zrovna prohledává policie pod vedením místního šerifa a zároveň Stilesova otce. Stiles je dopaden policií, ale Scott pokračuje v pátrání, když se z ničeho nic z lesa vynoří stádo jelenů poté si něčeho všimne ve tmě - je to vlkodlak. Scott začne utíkat, ale vlkodlak ho dožene a pokouše. Naštěstí z toho Scott vyvázne ještě dobře, dostane se domů a druhý den se mu rána už docela zahojí. Zjístí ale, že s ním něco není v pořádku..