Říjen 2015

With fans #1

19. října 2015 v 15:40 | Lott. |  Gallery updates

Ještě jsem vám našla 2 nové fotky ze setu k 5B :)

KK15IXMC wOwY8GQQ
GALLERY LINK:
Television > Teen Wolf (2011 - ?) > Season 5 > On Set [+2new]

On set of 'The Maze Runner'

19. října 2015 v 15:33 | Lott. |  Gallery updates

Přeci jen jsem ještě narazila na dvě fotky, které přidám tedy do samostatných článků.

Tato fotka je starší a je z natáčení Dylanova filmu 'The Maze Runner'

a4KOqu1b
GALLERY LINK:
Films > The Maze Runner (2014) > On Shooting [+1new]

Teen Wolf Season 5B New York Comic Con Promo Trailer

19. října 2015 v 15:22 | Lott. |  Trailers
Jsem si 100% jistá, že tento oficiální trailer pro 5B už jste všichni viděli, ale na blogu nesmí chybět ;)


Gallery update #1

19. října 2015 v 15:14 | Lott. |  Gallery updates

Ahojte!
Dnes už tu konečně přibydou fotky, které se objevily během mého rekonstruování. Moc se jich neobjevilo, ale přeci jen nějaké ano.
Smazala jsem všechny předešlé články, takže tu jsou jen rozcestníky a s novinkami začínám na novo :)

Jako první jsem Vám aktualizovala album s fotkami od fanoušků. Máte jich tam přesně 10 s tím, že některé jsou ze starší doby (ovšem, objevily se až teď). Na dvou novějších fotkách můžete po boku Dylana dokonce spatřit i jeho přítelkyni Britt Robertson :)

jNsb0RwI ffnQQjGR mizTZpTX sBi3RkUs Vy0aa7TN
GALLERY LINK:
Other > With Fans [+10new]
Druhá doplněná složka je z natáčení 5B! Na fotkách můžete vidět Dylana spolu s Shelley (Malia), Codym (Theo), Tylerem (Scott) a Kelsey (Tracy) :)

3BXGrPT4 1yGRNI7w SZ14Hx7X URV6FFCl UuStnptr
GALLERY LINK:
Television > Teen Wolf (2011 - ?) > Season 5 > On Set [+8new]


Photoshop drawing - Laura Quinn! + HEART ATTACK!

18. října 2015 v 20:11 | Lott. |  MY ART
Třesou se mi ruce, když tohle píšu. Opravdu. Omlouvám se za chyby, ale jsem až příliš nadšená a blízko srdečnímu záchvatu, že po sobě nic nedokážu radostí kontrolovat! Vezmeme to od začátku, dnes jsem se pustila do další kresby ve photoshopu a to tentokrát s velmi nádhernou a talentovanou tanečnicí Laurou Quinn, která mě velmi inspiruje a díky ní jsem tam kde jsem. Po několika hodinách jsem kresbu dokončila a můžete se na ni podívat na odkaze pod ikonkou.Co mi ale dělá tu ohromnou radost? Jako je mým zvykem, kresbu jsem přidala i na Instagram a označila na ní Lauru a .... teď, když jsem si přijela na intr, se dozvím, že mi ODPOVĚDĚLA! OMG! Opravdu se z toho třesu, protože má nejvíce oblíbená osoba světa, mi odpověděla!
Nějak se mi tommu nechce věřit, myslím, že každou chvíli omdlím, ale ... kruci! :D Ani nevím, co píšu za bláboly a omlouvám se, ale já jsem tak nadšená...... :3

Blog Layout #7

17. října 2015 v 11:56 | Lott. |  BLOG LAYOUTS
Po pár dnech jsem tu zase a opět s novým layoutem. Asi už to většině přijde trapné, ale bohužel se prostě stalo, že minulý layout opět nevycházel, co se týče nastavení, ale zachránil mě zázrak v podobě toho, že můj blog úžasná Bea vybrala z objednávky! Na blogu jsem si předělávala prá rubrik a Bea mezitím dokončila tento naprosto božský layout a já jí chci hrozně moc poděkovat! (i když už jsem děkovala asi milionkrát)! Jsem rozhodně ráda, že mě Bea ve své objednávce vybrala!
Doufám, že se tahle nádhera líbí i Vám, i když, ... komu by se nelíbila! <3
Mimo layout,... blog čeká dnes předělávání menu a konečně dám všem zapsaným v apply affs vědět! :)

VERZE: #7|VYTVOŘILA: Bea, redesign.blog.cz|SPOKOJENOST: 1000000000000%|VĚTŠÍ NÁHLED


Photoshop drawing - Dylan O'Brien|Idea

10. října 2015 v 9:07 | --Lott. |  MY ART
SHOULD I?
Dobré ráno všem! S čím zase otravuju? S novým nápadem. Zjišťuju, že mě čím dál tím více baví vše okolo kreseb a včera jsem zkoušela poprvé v životě 'kresbu' ve photoshopu. Nevybrala jsem nikoho jiného než Dylana (a nebylo to proto, že nešel internet a jen jeho fotky jsem měla v počítači). Nevím, co si o tom mám myslet, protože přeci jen je to můj první výtvor, ale ráda bych si poslechla i vaše názory.
A co se týče toho nápadu, necítím se nějak na grafický blog, tak mě napadlo,.. zda by vám nevadilo, že bych některé své nové kresby nebo něco podobného zveřejňovala přímo sem? Pro x proti?
Všem předem děkuji za nějaký názor, pokud vůbec nějaký bude. --Lott.

Blog Layout #6 (PRANK! + changes)

8. října 2015 v 20:50 | -- Lott. |  BLOG LAYOUTS
I PRANKED YOU!
Hah,... a ven s pravdou. Udělala jsem si z Vás velkou srandu. Dobře, zas taková sranda to nebyla, ale mě to trošililinku pobavilo. Řekla jsem si, že když už mám to špatné období, tak si zkusím zpříjemnit život. Rozhodla jsem se blog jakoby 'zrušit' mezitím co jsem pracovala na změnách, především layoutu, a jsem ráda, že alespoň někoho tento blog, nebo snad já?, zajímá!
Na pravou míru musím říci, že blog si nyní projde menší změnou (ano, já vím. To už tu tolikrát bylo, ale já prostě nejsem spokojená).
Vše o této změne níže ↓
A ještě jednou se omlouvám za ten 'prank'.

VERZE: #6|VYTVOŘILA: Lott. (admin)|DOBA PRÁCE: 5 hod.|SPOKOJENOST: 50%|NÁHLED
K layoutu. Už jednou jsem ho tu měla nastavený, ale sotva na půl dne. Zprvu mi nevycházelo nastavení, proto jsem ho vyměnila za jiný, ale rozhodla jsem se ho předělat tak, aby nastavení fungovalo. Z části to funguje, ale i tak nejsem spokojená 100%. Původní verze se mi líbila více.
Klidně dejte vědět do komentářů, jak se Vám líbí.

Blog. Takže přejdeme k již zmíněným změnám. Nebudou to příliš velké změny, ale zase jsou viditelné. Asi jste si všimli tak trochu nového stylu článků, chtěla jsem to pozměnit a vrátit se k mému starému stylu článků (ano čerpám inspiraci z mého blogu o Seleně Gomez, který fungoval 3 měsíce roku 2011).
Dále je jedno podstatné info. Víc práce pro mě, jednodušší porozumnění pro Vás. Co to znamená? Chci si zlepšit angličtinu (tedy, já z angličtiny nemám jinou známku než jedničku, ale je to kvůli vysoké, která probíhá v angličtině) a proto jsem se rozhodla pro celkem důležitý krok. Budu Vám pod všechny videa psát volný překlad. Udělala jsem si denní plán, takže to naštěstí do mého pracovního a školského programu nevkročí. Doufám, že to někdo ocení, je to pro můj dobrý účel (jopík, jsem sobec a dělám to jen kvůli mě).
Affs. Smazala jsem si Vás naprosto všechny, jak Teen Wolf Family, tak i normální affiliates. Chci opravdu začít odznova a trochu to zvládat. Spousta affs si mě už dávno vymazala, aniž by mi dali vědět (což je opravdu super od vás) a spousta též skončila. Takže začneme znova. Kdo chce patřit mezi affs, nahoře pod ikonou je odkaz (a nebo ta jednodušší verze, náběr je hned pod tímto článkem).

Rozhodně děkuju za Vaší pozornost a miluju všechny, co tohle zvládli přečíst až do
konce. Omlouvám se za takový výlev, ale mě to zkrátka nešlo zmenšit.
Každopádně doufám, že mi v určitých věcech porozumíte.
-- Lott.

Oh! Ještě jedna cool změna!!! - dala jsem si před přezdívku dvě pomlčky! Cool co?