Duben 2016

Photoshop drawing - Keegan Allen (progress #1)

4. dubna 2016 v 10:52 | Lott. |  MY ART
KFSihajj
Ahojte!
Jelikož prozatím nejsou žádné novinky o Dylanovi, rozhodla jsem se sem přidat takový menší náhled kresby, kterou mám už delší dobu rozpracovanou a nemůžu se k ní vrátit a to z jednoduchého důvodu, ... nějak se mi do toho nechce a momentálně pracuji na něčem jiném :D
Na kresbě jsou vidět zatím jen oči a jak už jste si z názvu mohli všimnout, jedná se o oči známého herce seriálu Pretty Little Liars, Keegana Allena.
Určitě bych chtěla udělat více kreseb slavných celebrit, takže pokud by jste někdo měl nějaký nápad, stačí napsat a já se o to pokusím (i když to samozřejmě nebude hned :D)
Kresba je jinak kreslená ve photoshopu, pokud by někdo z toho názvu nepochopil, a osobně jsem ji provedla v černobílém provedení, protože barevné mě poslední dobou u celebrit nebaví :) Budu ráda za nějaký názor ohledně toho, co bych mohla zlepšit a tak podobně :) Doufám, že s tímto blogem budete mít strpení, protože se zdá, že novinky se budou objevovat hodně málo (i když... nikdy neříkejme nidky).
Pokud budete chtít, mohu aktivitu tohoto blogu prozatím vyplnit podobnými grafickými věcmi a kdyby byl třeba i větší zájem, mohla bych udělat objednávku layoutů, jelikož mám strašlivou chuť něco tvořit :)
Všechny názory a nápady mi házejte do komentářů, opravdu si toho budu vážit :)